Що робити зі сміттям?

Питання ще «не постукало» у двері, «не порадувало ароматом», не дуже заважає ходити вулицями, але вже непокоїть майже всіх громадян. Відповідь єдина :тверді побутові потрібно сортувати кожному мешканцю міста, починаючи з порогу власного будинку.

Темпи зростання побутових відходів ростуть скрізь, а з ними ростуть і екологічні проблеми. Науковими дослідженнями доведено, що при захороненні на звалищі пластик не знищується під впливом природних чинників більше ніж 500 років. На планеті у великих містах під звалищами зайнято більше землі, ніж під парками та зеленими зонами. Екологія та екологічні проблеми, шановні біло церківці, починаються з кожного з нас, тому закликаємо вас не бути бай жими до власного здоров'я та здоров'я ваших дітей і підтримати ідею роздільного збору побутових відходів, що дозволить зменшити кількість небезпечних відходів, які потрапляють на звалище та зберегти природне середовище і поліпшити екологію в місті.

Відверніть біду та екологічну проблему від своїх нащадків! Допоможіть місту! Не перетворіть його на суцільний небезпечний для життя смітник! У вашому дворі встановлено контейнери для роздільного збору твердих побутових відходів. Закликаємо вас спільно з нами вирішити це складне проблемне питання.

Ваші пропозиції та зауваження з цього питання ми вислухаємо за телефоном:

6-21-21; 6-20-24; 6-24-11

Дякуємо за співпрацю!

 

Колектив ПрАТ «КАТП-1028