Чи потрібно сплачувати за вивезення побутових відходів?

В Білій Церкві вивезенням побутових відходів займається ПрАТ « КАТП-1028», яке згідно результатів конкурсу щодо визначення виконавця послуг, Наказом Управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради № 35-ОД від 17.08.2012 року, визначене виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів у місті на період до 31.12.2019 року.

Однією із складових роботи підприємства є надання послуг з вивезення твердих побутових відходів жителям приватної забудови міста. Треба вказати, що близько 92% жителів приватного сектора з розумінням поставились до цього питання, мають угоди з ПрАТ « КАТП-1028», та сплачують за послуги. Зокрема адміністрація вдячна  за співпрацю мешканцям вулиць Коцюбинського, Кобзаря, Травневої, Польової, де оплата за послуги найбільша і складає близько 95%.

Проте, інколи, працівники підприємства в роботі з приватним сектором наштовхуються на небажання окремих мешканців мати угоду на вивезення відходів та користуватися послугою. І у відповідь на пропозицію скласти угоду:  «А в мене немає сміття!» або « Я самостійно вивожу сміття в місто і ваша послуга мені не потрібна» При цьому такий житель не запитує себе: « А хто ж вивозить з міста, з контейнера те сміття? І чому ця послуга для мене має бути безкоштовною?»

Згідно  « Правил благоустрою території м. Біла Церкви ( п.15.1.16.), затверджених Білоцерківською міською радою (Рішення №800 від 11.07.2008 року), всі мешканці міста зобов’язані мати угоди та своєчасно сплачувати кошти за отримані послуги з вивезення відходів спеціалізованому підприємству, яке визначене виконавцем даних послуг.

Відсутність угоди на вивезення побутових відходів є порушенням, яке фіксується протоколам про адміністративне правопорушення, який розглядається адмінкомісією при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, приймається відповідне рішення.

Так в 2013 році через відсутність угод на вивезення побутових відходів, було складено 23  протоколи на власників домоволодінь. По 9-ти протоколах застосовані штрафні санкції.

Слід зазначити: в приватному секторі діє тариф на вивезення побутових відходів, розроблений в 2009 році, і складає 27,98 гривень за м3. Вартість послуги – 6,48 грн. з однієї людини в місяць на вулицях без контейнерів та 8,91 грн., відповідно на вулицях з контейнерами. Працюючи на повному госпрозрахунку, отримані кошти підприємство спрямовує на

  • придбання нових контейнерів, встановлення їх в приватному секторі та заміну старих в багатоповерховій  забудові;
  • придбання нової техніки;
  • забезпечення функціонування міського сміттєзвалища;

Тому правління ПрАТ «КАТП -1028» звертається до всіх жителів м. Біла Церква з проханням укласти угоди  на вивезення твердих побутових відходів та своєчасно сплачувати кошти за отримані послуги.

Адреса ПрАТ «КАТП-1028» м. Біла Церква, вул. Мережна,10, відділ збуту. Або ж зателефонуйте на підприємство за телефонами: 6-20-25, 6-21-21 і працівники відділу збуту прибудуть до Вас для складання угоди в зручний для Вас час.

За більш детальною інформацією звертайтесь на сайт підприємства www.katp1028.com.ua

Сподіваємось на Ваше  розуміння та співпрацю!

 Правління ПрАТ «КАТП-1028»